mobily a elektronika

Služby

Obchodní síť a logistika

Naše rozvinutá obchodní síť nezná hranice. Pravidelně rozvážíme zboží po České republice i celé Evropě. Pro naše obchodní partnery zajišťujeme dodávky jak malého, tak i většího množství zboží. Vše je nastaveno tak, abychom vám mohli nabídnout rychlé dodání za nejvýhodnější cenu.

KONTAKTUJTE NÁS PRO NABÍDKU

Kvalita zboží a cena

Kvalita dodávaného zboží je naší největší prioritou. Obchodujeme pouze s originálními produkty světových výrobců. S pomocí našich zkušených obchodních partnerů jsme schopni dodat ty nejnovější produkty na trhu. Konečná cena je výsledkem dlouhodobého vyjednávání a dobrých obchodních vztahů. Po letech úspěšného chodu společnosti můžeme s klidem tvrdit, že lepší ceny nikde jinde nenajdete.

Komunikace a spolehlivost

S našimi klienty chceme v převážné většině navázat dlouhodobý obchodní vztah. Umožňuje nám to kvalita poskytovaných služeb a bohaté zkušenosti v oblasti obchodování s mobilními telefony. Vždy své klienty včas informujeme nejen o každé změně, ale i o nových nabídkách. S námi máte kontrolu nad přepravou, dodáním a financováním 24 hodin denně.

KONTAKTUJTE NÁS PRO NABÍDKU

Vozový park

K přepravě zboží využíváme téměř všechny druhy dopravních prostředků. Záleží především na množství přepravovaného zboží a optimalizaci nákladů na přepravu. V našem vozovém parku najdete osobní vozy, dodávky i nákladní automobily.

Specialisté ve svém oboru

Naši pracovníci jsou pravidelně školeni a mají několikaletou praxi v oboru. Ať už jde o obchodní zástupce, řidiče, právníky nebo účetní, můžete se spolehnout, že se vám dostane nejodbornější možné péče. Věříme, že úspěšný podnik tvoří především jeho zaměstnanci a proto do jejich rozvoje neustále investujeme.

KONTAKTUJTE NÁS PRO NABÍDKU

IT podpora

Využíváme nejmodernější technologie a počítačové programy. Snažíme se držet krok s dobou a sledujeme všechny aktuální trendy v této oblasti. Postupná inovace zvyšuje efektivitu našich procesů a my vám potom můžeme nabídnout kvalitnější služby.